Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Doğal gaz kullanımının yaygınlaşmasıyla bu ısı sistemlerine olan ihtiyaçlar da bir hayli artış göstermeye başlamıştır. Bu da demek oluyor ki söz konusu ısıtıcı sistemlerinin en ideal ısıtıcıların başında geldiğini belirtir demektir. Yıllardır biz bu işi sizlere en uygun fiyatlarla ve tabi ki daima yüzümüzden hiç eksik etmediğimiz müşteri memnuniyetini temel alan ilkemizle sizlerin teveccühüyle ELDAS Mühendislik firmamızı sizlerle buluşturmuş oluyoruz. İşyerimizde her marka ve her modele uygun doğal gaz kombineleri bulmanız ve bunları gerek dairelerinize gerek işyerlerinize ya da gerekse müstakil evlerinize tesis etmeniz mümkün olmaktadır. Tüm bunlar için biz tüm ekip olarak hazır bulunmaktayız.

Elbistan da su arıtma cihazı ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Özellikle yaşadığımız deprem felaketinden sonra yer altı sularındaki değişim nedeniyle su arıtma cihazlarına olan ihtiyaç neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Her evin ihtiyacı haline gelen su arıtma cihazları şirketimizde mevcuttur.

Sadece sizin ihtiyacınız doğrultusunda harekete geçebilecek olan işletmemiz ile sizler de bizim ayrıcalıklı hizmet anlayışımızdan faydalanabilirsiniz. İlin her yerine ücretsiz olarak ulaşan tesisat ekibimizle istekleriniz doğrultusunda bir anlayışla tesisat işlemlerinizi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bu açıdan da alanında uzmanlaşmış personellerimizle sizlere ulaşma imkânı sunmaktayız. Her ne kadar iddialı olduğumuzu belirtsek de yine de burada sizin teveccühlerinizin çok büyük bir payı vardır.
ELDAS doğalgaz alanındaki işyerimizde temel hizmetlerimizin başında gelen tüm ilkeleri tüm ince hatlarıyla yerine getirmeyi hedef edinen personellerimiz itinalı ve temiz işçilikle sizlere hizmet sunmaktan memnun olmaktadır. Başta doğal gaz hattının gideceği yol için proje çizimi, kombi tesisatınızın bakımı, değişimi veya onarımı, doğal gazınız için gerekli olan kazan ve kalorifer gibi temel birimlerin bakımı, tamiri veya satımı gibi hizmetler cüzi rakamlarla sizlere sunulmaktadır. Yine ildeki müşteri potansiyelinin artımına yönelik olarak promosyon olması amacıyla ücretsiz bakım hizmetlerimizden ve sezonluk indirimlerimizden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kolonların değiştirilmesi, yenilenmesi ya da satılması gibi temel ihtiyaçlara yönelik doğal gaz ekipmanları da sizlere uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Alarko, Buderus, Kumtel, Demirdöküm, Ariston ve daha aklınıza gelen her marka kombinin tamiri, bakımı ve tesisatı alanında uzmanlaşmış personellerimizle sizlere sunulmaktadır. Üstelik yapılan bu hizmetlerimizde kredi kartlarına net indirim avantajları da yine sizleri beklemektedir. Biz hizmet etmek için hazırız, bizi tercih ettiğinizden teşekkür ederiz.

Misyon
Isıtma ve Soğutma (İklimlendirme) ihtiyacının olduğu her yerde, müşterilerimizin taleplerini en verimli ve en ekonomik şekilde karşılayacak fikirleri üretmek ve bu fikirlerin hayata geçirilmesini sağlamak.Vizyon
Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mühendisliği kurum ve kültürünün merkezine koyup çevreye duyarlı sistemler oluşturmak ve bütün çözümlemelerimizde bunun Dünyamız için ne kadar önemli olduğunu müşterilerimize de hissettirebilmektir.